Ludzie internetPR.pl

Ludzie internetPR.pl

internetPR.pl w szczytowym okresie działalności w latach 2007-2013 łączył społeczność blisko 5 tyś specjalistów public relations  i osób związanych z branżą komunikacji w Polsce. Społeczność to my wszyscy, jednak wiele osób w sposób szczególny było i jest zaangażowanych w powstanie i działaność serwisu.

 Fundatorzy

  • Mieszko Czarnecki
  • Michał Macierzyński
  • Sebastian Łuczak
  • Sławomir Pawlak
  • Paweł Trochimiuk
  • Marek Woźniak
  • Marek Wróbel

 

Fundatorzy honorowi

  • Szymon Midera
 

Zarząd fundacji internetPR.pl

 

Michał Macierzyński Linkedin - wiceprezes zarządu fundacji

Doktor nauk ekonomicznych, zastępca dyrektora Centrum Bankowości Mobilnej i Internetowej, odpowiedzialny za Bankowość Mobilną w PKO Banku Polskim. Poprzednio dyrektor Biura Innowacji. W PKO odpowiadał m.in. za rewitalizację Szkolnych Kas Oszczędności oraz wprowadzenie na rynek pierwszego (i jak dotąd jedynego) w Polsce konta dla dzieci poniżej lat 13 oraz karty pre-paid dla dzieci (oferta PKO Junior). Był adiunktem w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Wiceprezes Fundacji InternetPR. Do maja 2010 analityk w firmie Bankier.pl SA, członek zarządu Związku Firm Doradztwa Finansowego. Założyciel i wieloletni redaktor naczelny wortalu finansowego PRNews.pl i Przeglądu Finansowego Bankier.pl.

Laureat Nagrody Dziennikarskiej im. Mariana Krzaka w 2007 roku. Dziennikarz Roku 2008 wg Kongresu Gospodarki Elektronicznej przy ZBP. Autor książki "Public relations w bankach wirtualnych".

 

Eliza Misiecka Linkedin - wiceprezes zarządu fundacji

Doktor nauk humanistycznych, założycielka i szef agencji GENESIS PR, od 1994 roku w branży PR. Specjalizuje się w PR korporacyjnym, finansowym, zarządzaniu komunikacją kryzysową oraz w relacjach inwestorskich. Prowadziła ponad 500 długoterminowych kampanii PR na rzecz firm prywatnych i instytucji publicznych. Wykłada na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 1999-2006 dyrektor działu korporacyjno-finansowego, a następnie dyrektor strategiczny w agencji Rowland Communications. Wcześniej przez 5 lat gromadziła doświadczenie w agencji PR profile.

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła także studia podyplomowe na Wydziale Psychologii UW oraz studia doktoranckie w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Tytuł doktora nauk humanistycznych uzyskała na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, pod kierunkiem prof. dr hab. Jerzego Olędzkiego.

 

Marek Woźniak Linkedin - prezes zarzadu fundacji

pasjonat technologii i ich wykorzystania w komunikacji i public relations. Zarządza firmą netPR.pl, która specjalizuje się w technologii chmury i od 2001 rozwija narzędzia wspomagające komunikację. Sztandarowymi produktami firmy są systemy newsroomów i biur prasowych, systemy blogowe, telewizje online oraz serwisy relacji inwestorskich. Do netPR.pl należą marki infoWire.pl oraz videoPR.pl. Od 2001 roku pomaga branży PR być bardziej efektywną i współczesną.